Поддржано од:    
                                                                                  

Контакт

Контакт

Ул. Македонија, 22/1/15 Скопје, 1000 Македонијa

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

http://www.atamacedonia.org.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Останати информации

Останати информации:

Евро-Атлантскиот Совет на Македонија е невладина организација формирана 1997 година во Скопје, која во своето дејствување покрива специфична област за Република Македонија како што се евро-атлантските интеграции и промоциjа на евро-атлантската идеја и вредности во нашето општество.